هتل ریکسوس ورلد آنتالیا

هتل لند آو لجندز تم پارک که با عنوان ریکسوس ورلد نیز شناخته می شود، یازدهمین هتل ریکسوس در قالب تم پارک در ترکیه میباشد. این هتل که جدیدترین هتل ریکسوس در ترکیه میباشد، یکی از بزرگترین و زیباترین هتل های منطقه بلک در آنتالیا است که دارای بخش های مختلفی از جمله سینما D5 ، رودخانه خروشان، استخر موج، سرزمین افسانه ها، استخر سرپوشیده المپیکی و استخر مخصوص کودکان و نوجوانان میباشد.

جزئیات هتل ریکسوس ورلد آنتالیا

طراحی اتاق های هتل

طراحی اتاقها ‏و سوئیتهای این هتل برگرفته از داستان های فانتزی و افسانه ای میباشد. در مورد اتاقها باید این مورد را اضافه کرد که این هتل برای خانواده هایی که فرزند پسر دارند، اتاقهایی به رنگ آبی و شخصیت های پسرانه، و برای خانواده هایی که فرزند دختر دارند، اتاق هایی به رنگ صورتی و شخصیت های دخترانه داشته و دارای تلویزیون ‏LED‏ با دو صفحه نمایش و پلی استیشن، حمام خصوصی با وان و دوش میباشند.

رستوران های هتل

صبحانه و شام به صورت بوفه باز در رستوران اصلی این هتل سرو میشود. در این رستوران انواع غذاهای ایتالیایی، ‏آمریکای جنوبی و اروپایی سرو میگردد. یکی از رستوران های بسیار هیجان انگیز این هتل، رستوران 111 میباشد. رستورانی که به عنوان بزرگترین رستوران آکواریومی ترکیه شناخته میشود و سه آکواریوم بزرگ را در خود دارد و میهمانان میتوانند در حین تماشای ماهی ها و کوسه ها وعده های غذایی و یا نوشیدنی های خود را میل کنند. صبحانه و ناهار به صورت بوفه باز در رستوران اصلی این هتل سرو میشود. در این رستوران انواع غذاهای ایتالیایی، ‏آمریکای جنوبی و اروپایی سرو میگردد. ‏

مرکز اسپای هتل

مرکز اسپای هتل انواع ماساژهای ریلکسی و درمانی را ارائه می کند و حمام ترکی ، سونا ، استخر سرپوشیده و مرکز ورزشی ‏نیز دارد. ‏برای کودکان استخر جداگانه نیز موجود میباشد.

تم پارک

اما در قسمت اصلی این مجموعه عظیم که هتل بخشی از آن است، تم پارک یا همان سرزمین افسانه ها میباشد که به معنای واقعی افسانه ایست! اینجا مکانی دارای قایقرانی، سینمای 5 بعدی، 55 سرسره آبی، استخر خارق العاده با عمق 1.10 متری محلی برای ایجاد موج های مصنوعی و قوی، موج سواری، شوی دلفین ها، قلاده ببر بنگال، پنگوئن های استوایی، استخری مخصوص اسنورکلینگ، آکواریوم و ... میباشد.

سایر امکانات هتل

از دیگر خدماتی که این هتل به صورت خاص به مهمانان خود ارائه می دهد، به موارد زیر اشاره میشود: فروشگاه، پرستار کودک، رسپشن هتل به صورت 24 ساعته پاسخگو، پارکینگ هتل ‏رایگان، خدمات خشکشویی و اتوکشی ، اینترنت ‏رایگان ‏WiFi‏ در سراسر هتل، کافی شاپ، ترانسفرفرودگاهی، آسانسور، صندوق امانات

همین الان

تور خودتو بساز