شهرهای توریستی دنیا را بشناسید

تلفن: 984133339396+     |      ایمیل: info@asemanparvaz.com

en |

جاذبه های گردشگری مالزی

10 جاذبه برتر مالزی

مالزی کشور تضادها است . این کشور دارای مناطق وسیعی از طبیعت دست نخورده، جزایر بکر و سواحلی همراه با میراث تاریخی غنی و شهرهای زیبا و مدرن است. این ده نقطه خیال انگیز را از نظر بگذرانید و هنگام سفر به مالزی بازدید از آنها را فراموش نکنید.

10. آرامش یافتن در پانگکور لات

پانگکور لات، یکی از بهترین استراحتگاه های این کشور، در ساحلی شنی و مشرف به اقیانوس قرار گرفته و با باغ های نخل احاطه شده است. مهمانان این استراحتگاه در ویلاهای خصوصی ای اقامت می گزینند که به زیبایی طراحی شده اند، و تمام نیازهای آنها توسط کارکنانی کارآزموده مرتفع می گردد.

جاذبه های گردشگری مالزی
جاذبه های گردشگری مالزی

9. ارتفاعات گنتینگ

استراحتگاه کوهستانی محبوب گنتینگ در کوه های تی تی وانگسا قرارگرفته و به مجموعه های تفریحی بی شمار خود می بالد: پارک های موضوعی، هتل های بزرگ، کنسرت ها، و شب زنده داری های پرشوری که گردشگران را به خود جذب می کند. برای لذت بردن از یک تعطیلات رویایی، با تله کابین عازم آنجا شده و از منظره های شگفت انگیز لذت ببرید!

genting-highlands1
genting-photo-by-antype-photography-740x492

8. برج های پتروناس

این برج ها با 451.9 متر ارتفاع، بلندترین برج های دوقلو جهان به شمار می روند. ساختار معماری بی نظیر آنها نماد کوالالامپور مدرن است. در نوک آن، از سکوی بازدید، چشم انداز شهر را تحسین کنید، و در طبقه همکف از خرید در مرکز سوريا كي ال سي سي لذت ببرید.

the-petronas-towers

the-petronas-towers2

 

7. شهر تاریخی ملاکا

مالاکا تا همین اواخر و قبل از پیشی جستن کوالالامپور از آن، مهم ترین مرکز تجاری در تمام جنوب شرق آسیا محسوب می شد. این شهر به بناهای تاریخی بزرگ برجای مانده از دوره ها و سنت های مختلف، زندگی فرهنگی پر تکاپو، و موزه ها و مراکز خرید بی شمار مفتخر است.

 

malacca-historic-city1

malacca-historic-city

6. مسجد کریستال

این عبادتگاه که در کوآلا ترنگانو بنا شده، با افسون و بی همتایی خود نفس ها را در سینه حبس کرده و همه را شیفته خود می کند. ساختار فولاد، شیشه و کریستالی این مسجد ظاهری بدیع و مدرن به آن بخشیده است.

crystal-mosque

 

5. بوکیت تینگی

این شهر کوچک تقریبا در نزدیکی ارتفاعات گنتینگ قرار دارد و به همین دلیل توقفگاه محبوبی برای گردشگرانی است که به این مرکز تفریحی رفت و آمد می کنند. بوکیت تینگی به معماری اروپایی و به خصوص شباهت بی حد و حصر آن به شهر کلمار در فرانسه مشهور است.

bukit-tinggi

bukit-tinggi1

4. ارتفاعات کامرون

بلندی های کوه های کامرون همچون گوهری گرانبها برای کشور مالزی هستند؛ سیمای مزارع وسیع چای و گل های نایابی که با عطری خوش در رنگ هایی پر طراوت شکفته اند، منظره ای شورانگیز در این منطقه خلق کرده اند. بازدید کنندگان می توانند به گشت و گذار در این مکان زیبا پرداخته و در هتل های گوناگون آن رحل اقامت بیافکنند.

cameron-highlands1

3. جزایر پرهنتیان

جزایر پرهنتیان شکوه سواحلی بکر با شن های سفید، آب های زلال و آب و هوایی معتدل را به نمایش درآورده اند. این منطقه به خاطر غنای آبزیان و شفافیت بی نظیری که دارد، میان غواصان بسیار محبوب است. در کنار دراز کشیدن در ساحل، قایقرانی و جنگل پیمایی از دیگر فعالیت های مورد علاقه گردشگران پرهنتیان به شمار می رود.

perhentian-islands

2. غارهای باتو

این غارهای مقدس، مقصدی زیارتی هستند که مجسمه های بلند هندو را در خود جای داده اند. این مکان همچنین به دلیل زیبایی های طبیعی و هاله راز آمیز و قدسی ای که بر بازدیدکنندگان غالب می کند، به یکی از نقاط جذاب گردشگری تبدیل شده است.

batu-caves

batu-caves1

1. کوالالامپور

این پایتخت، مرکز سیاسی، اقتصادی و فرهنگی مالزی و نیز تمام آسیای جنوب شرقی به شمار می رود. همانطور که انتظار می رود، کوالالامپور در کنار بناهای تاریخی گوناگون، مملو از مراکز خرید مدرن، هتل ها و آسمان خراش ها است. این شهر شلوغ و همیشه زنده مالزی را حتما باید ببینید!

kuala-980x678