شهرهای توریستی دنیا را بشناسید

تلفن: 984133339396+     |      ایمیل: info@asemanparvaz.com

en |

جایزه کرندون

کرندون موفق به کسب 2 جایزه‌ی بین‌المللی شد

شرکت تحقیقاتی Q&A یکی‌از شرکت‌های پیشرو توریسم در کشور هلند، جایزه “برترین اپراتور تور” را به شرکت کرندون و جایزه‌ی “مردسال گردشگری” را به آتیلای اوسلو موسس شرکت کرندون اهدا کرد.

 

کرندون یکی‌از بزرگ‌ترین گروه‌های گردشگری در اروپا و ترکیه، از طرف بزرگ‌ترین شرکت تحقیقاتی معتبر هلند، Q&A، انتخاب و موفق به کسب دو جایزه‌ی معتبر این شرکت شد. در مراسمی که در استودیو‌ی آلزمید در شهر آمستردام برگزار شد، شرکت گردشگری کرندون، در بخش “Sun Holidays” جایزه برترین اپراتور تور را از آن خود کرد. آتیلای اوسلو، یکی‌از شرکا و موسسان کرندون، نیز موفق به کسب عنوان “مرد سال سفر” شد.

 

شرکت‌کنندگان درنظرسنجی موسسه Q&A امتیاز بسیار خوب 8.8 از 10 را به‌دلیل “خدمات باکیفیت با قیمت عالی” را به کرندون اختصاص دادند. در نظرسنجی‌های مختلفی که در طول سال انجام شده بود، اکثر گردشگران رضایت خوبی از خدمات با کیفیت بالای کرندون داشتند و نظرسنجی موسسه Q&A این موضوع را به اثبات رسانید. هیئت داوران این موسسه هلندی، آتیلای اوسلو را به‌دلیل شجاعت، خلاقیت و تطبیق‌پذیری بالا و به‌عنوان یکی‌از کارآفرینان کلاس اول معرفی نمود.

 

در گزارش هیئت داوران درخصوص آتیلای اوسلو بیان شده است: “او از جمله کسانی است که باوجود مشغله‌ی کاری زیاد، اگر به پروژه‌ای منطقی برخورد، حتما به سمت آن نیز خواهد رفت تا شانس خود را امتحان نماید. به‌همین دلیل می‌توان گفت، او یک شخصیت واقعی در صنعت توریسم است.

 

آتیلای اوسلو در مصاحبه‌ای که پس‌از مراسم انجام داد، بیان داشت: ” کسب دو جایزه‌ی بسیار مهم از یکی‌از شرکت‌های معتبر و مهم توریستی کشور هلند، مایه خرسندی و افتخار است. ما در شرکت کرندون، نخستین هدف‌مان کسب رضایت مشتری در وهله‌ی اول است. این افتخاری بزرگ برای شرکت کرندون است که توانسته رضایت اکثر مشتریان را به دست آورد. من از تمامی شرکت‌کنندگان و داوران برای اهدای این جوایز به شرکت کرندون، تقدیر و تشکر می‌کنیم.”

 

جایزه کرندون 1

 

برای مشاهده مطالب مربوط، کانال تلگرام آسمان پرواز را به شما پیشنهاد می کنیم.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *