شهرهای توریستی دنیا را بشناسید

تلفن: 984133339396+     |      ایمیل: info@asemanparvaz.com

en |

پیام تبریک مدیرعامل شرکت کرندون

باتوغان کارار مدیرعامل شرکت هواپیمایی کرندون، درحاشیه روز جهانی هواپیمایی پیامی را صادرکرد.

باتوغان معتقداست ، گام‌های روبه‌جلویی درکشورهایی که صنعت هواپیمایی چندان پیشرفتی نداشته ، باید برداشته شود . درهمین راستا، او پیامی را در نشست سالانه مجمع به‌شرح زیر صادر کرده‌است.

” ICAO، هرساله در روز جهانی صنعت هواپیمایی ، وظایف و فعالیت‌هایی را برای کشورهای عضو این سازمان تعیین می‌کند. در راستای این هدف، وظایفی که از سال 2015 تا 2018 تعیین شده ، همکاری کشورهای این مجمع با یکدیگر ، برای رسیدن به‌نقطه‌ای است که تمامی کشورها سیستم حمل‌ونقل هوایی مناسبی داشته‌باشند.

حمل‌ونقل هوایی، با کوتاه‌کردن فاصله‌ی بین کشورها، سبب گسترش رفاه فرهنگی و کمک به تعامل فرهنگی میان کشورهای مختلف می‌شود. هم‌چنین گسترش این صنعت، سبب پیشرفت و رفاه اقتصادی خواهد شد.

امیدواریم مجمع بین‌المللی صنعت هوایی نیز در کنار کشورهای عضو، اقدامات لازم را برای پیش‌برد این هدف انجام دهد. ما نیز به‌عنوان شرکت هوایی کرندون، تمامی تلاش خودمان را خواهیم‌کرد تا به‌عنوان بخشی‌از این هدف بتوانیم به کشورهای درحال توسعه کمک کنیم.”

 

گفتنی است، مجمع بین‌المللی صنعت هوایی ICAO در سال 1992تاسیس شده‌است، سالروز تاسیس این مجمع یعنی 7 دسامبر را به‌عنوان روزجهانی هواپیمایی نامگذاری کرده‌اند.

 

ما نیز روز جهانی هواپیمایی را گرامی می‌داریم و این روز مهم را به‌تمامی کارکنان و کارگران بخش‌های مختلف این صنعت تبریک عرض می‌کنیم.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *