شهرهای توریستی دنیا را بشناسید

تلفن: 984133339396+     |      ایمیل: info@asemanparvaz.com

en |

برقراری پرواز کرندون مابین شهرهای برلین و آنتالیا

خطوط هوایی کرندون در نمایشگاه بین‌المللی صنعت توریسم و گردشگری برلین (ITB) حاضر شد.

 

کشور آلمان یکی از مقصدهایی است که بیشتر پروازهای ایرلاین ترکیه‌ای کرندون به این کشور انجام می‌شود و درنتیجه کشور آلمان اهمیت بالایی برای این شرکت دارد. همین موضوع سبب شد تا کرندون یکی‌از غرفه‌های نمایشگاه بین‌المللی صنعت توریسم برلین را درمیان شرکت‌های آلمانی به خود اختصاص داده و میزبان علاقه‌مندان به این حوزه باشد.

 

خطوط هوایی کرندون

توماس براون مدیر و نماینده ارزیابی شرکت کرندون در کشور آلمان در مصاحبه‌ای بیان داشت:” براساس پیش‌بینی‌ها آمار گردشگران آلمانی به کشور ترکیه درحال کاهش است و یکی‌از دلایل این کاهش، نبود پروازهای مناسب و دائمی در این مسیر پرتردد است. ما به عنوان شرکت کرندون در تلاشیم تا با برقراری 30پرواز مابین شهرهای برلین و آنتالیا مانع این موضوع و افزایش شمار مسافران در این مسیر شویم. حتی درتلاشیم با ارائه قیمت‌های مناسب و تخفیفات ویژه، افزایشی 10الی 15درصدی را داشته باشیم.”

 

او در ادامه صحبت‌هایش بیان داشت:” سال 2016 سومین سالی بود که هواپیمایی کرندون در آلمان مشغول به فعالیت است. با آغاز ماه آوریل ماهانه حدود 30 پرواز از فرودگاه آنتالیا به مقصد برلین برقرار خواهدشد. پیش‌بینی ما این است که حدود 400هزار مسافر با این پروازها جابجا شوند اما ما برای اطمینان کار، حدود 350هزار مسافر درنظر گرفته‌ایم.”

 

گفتنی است خطوط هوایی کرندون یکی‌از ایرلاین‌های پیشرو در قاره اروپاست و بارها موفق به کسب جوایز مختلف در جشنواره‌ها و گردهمایی‌های متعدد شده است.

 

برای اطلاع از تورهای مستقیم آنتالیا کانال تلگرام آسمان پرواز را دنبال کنید.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *