شهرهای توریستی دنیا را بشناسید

تلفن: 984133339396+     |      ایمیل: info@asemanparvaz.com

en |

کادر پرواز کرندون برنده جایزه ISPY

کادر پرواز شرکت هواپیمایی کرندون در مراسم سالانه‌ی ISPY، موفق به کسب جایزه بهترین کادر پروازی شد.

 

مراسم ISPY هرساله در شهر لندن انگلستان برگزار می‌شود و در طی آن برترین و پیشروترین خطوط هوایی در بخش‌های مختلف معرفی می‌کند. این مراسم که از سال 1991 آغاز به فعالیت کرده است، با اتکا به رای کارشناسان و نظر کاربران به معرفی برترین‌های این صنعت می‌پردازد.

 

درمراسم امسال ISPY ، کادر پروازی شرکت هواپیمایی کرندون به دلیل پیشرفت‌هایی که در این زمینه داشتند، به‌عنوان برترین کادر پروازی سال انتخاب شد. ریحان آلتین تاش و سینم دمیرتاش، به‌نمایندگی از اعضای کادر پروازی کرندون در این مراسم حضور یافتند و جایزه ویژه را دریافت نمودند.

 

این انتخاب برای شرکت هواپیمایی کرندون که چندسالی است جزو پیشروترین خطوط هوایی جهان محسوب می‌شود، افتخاری بزرگ است. انتخاب کادر پرواز کرندون به‌عنوان برترین کادرپروازی جهان در میان صدها شرکت و خط هوایی معتبر نشان از سازمان‌دهی منظم و برنامه جامع این شرکت برای قرارگرفتن در میان برترین شرکت‌های جهان است.

 

شرکت هواپیمایی کرندون در سال 2013 نیز با فعالیت‌هایی که در بخش فروش انجام داده بود، موفق به کسب عنوان دومین برند برتر در زمینه بازاریابی هوایی شد. کسب دو جایزه بسیار معتبر درعرض 3سال افتخاری بسیار بزرگ برای این شرکت محسوب می‌شود و مطمئنا راه را برای موفقیت‌های ادامه‌دار کرندون باز خواهد کرد.

 

کرندون 1پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *