شهرهای توریستی دنیا را بشناسید

تلفن: 984133339396+     |      ایمیل: info@asemanparvaz.com

en |

رزرو هتل لاله پارک تبریز

رزرو هتل کایا لاله پارک تبریز با 25% تخفیف

مجموعه لاله پارک تبریز مشتمل بر مرکز تجاری و هتل حیات شهری نوینی را برای تبریز ایجاد نموده است. هتل پنج ستاره واقعی این مجموعه با مدیریت گروه هتلهای کایا ترکیه افتتاح شده است. هتل کایا لاله پارک با آمیزه‌ای از معماری مدرن و مدیریت نوین هتلداری، اقامتی متفاوت برای مسافراین به‌همراه دارد. این هتل با کانسپت اقامت بهمراه تجارت پایه ریزی شده است و فضاهای عمومی وسیع، سالنهای کنفرانس متعدد از جمله ویژگی‌های ممتاز این هتل پنج ستاره می باشد.

بخش اقامتی هتل کایا لاله پارک با 220 اتاق استاندارد( حداقل 30 مترمربع)، سوییت و رویال سوییت، مجموعه ورزشی هتل با استخر، حمام ترک، سونا، مرکز ماساژ، سالن بدنسازی و پیلاتز، بخش ضیافت و جلسات با تالار لاله با متراژ 1100 مترمربع و ارتفاع 7 متر بدون ستون بهمراه 7 سالن کنفرانس دیگر، آماده‌ی خلق زیباترین و به یاد ماندنی‌ترین خاطرات است.

آسمان پرواز ایرانیان با دراختیار داشتن کارشناسان کارآزموده، مجرب و حرفه‌ای،  همایشها و کنفرانسهای شما را در سطح بین المللی سازماندهی و برگزار می‌کند.

 
جهت رزرواسیون اتاقهای هتل کایا لاله پارک، برگزاری همایش و کنفرانس، … با شرایط و نرخهای استثنایی با ما در ارتباط باشیــــد.

جهت رزرواسیون اتاقهای هتل کایا لاله پارک، برگزاری همایش و کنفرانس، … با شرایط و نرخهای استثنایی با ما در ارتباط باشیــــد.