شهرهای توریستی دنیا را بشناسید

تلفن: 984133339396+     |      ایمیل: info@asemanparvaz.com

en |

اخبار هواپیمایی کرندون

مدیرکل شرکت کرندون مردسال سفر بلژیک

انتخاب مدیرکل شرکت کرندون به‌عنوان مردسال سفر بلژیک

نشریه Travel Magazine بلژیک، جایزه ویژه مردسال سفر خود را به مدیرکل شرکت کرندون اهدا کرد.

 

شرکت کرندون که برترین شرکت هوایی هلندی در زمینه جابجایی مسافر به ترکیه و سومین شرکت برتر کشور بلژیک در سال 2015 است، موفق به دریافت جایزه ویژه بزرگترین نشریه سفر بلژیک شد.

 

اوفاک مستان، مدیرکل هواپیمایی کرندون، به‌هنگام دریافت جایزه اظهار داشت:” کرندون که حدود 10سال است فعالیتش را شروع کرده، با افزایش خدمات خود در بلژیک و کاهش شدید شکایت‌ها توانسته رشد بسیار موفقی داشته باشد. در سال 2009 تعداد مسافرانی که در بلژیک از طریق خطوط هوایی ما سفر کردند، چیزی درحدود 15هزار نفر بود که درآمدی معادل 9،5میلیون یورو برای شرکت داشت. تعداد مسافران در سال 2015 به 110هزارنفر افزایش یافت که درآمدی معادل 60میلیون یورو برای شرکت به‌همراه داشت.”

او در ادامه اهداف این شرکت در سال 2016 را بدین شکل بیان کرد:” تصمیم داریم تا 5نمایندگی‌ جدید در کشورهای یونان و اسپانیا راه‌اندازی کنیم. به‌همین‌دلیل پایگاه هوایی کرندون در بلژیک را به 2 واحد افزایش خواهیم داد. البته این هدف‌ها باتوجه به آخرین تحولات ترکیه و ظرفیت‌های موجود نیز بستگی دارد. ”

 

نشریه بلژیکی Travel Magazine حدود 18 سال است که به فعالیت مشغول است و هرساله، تعیین بهترین استراتژی‌های بازاریابی را نیز برعهده دارد و جوایزی را برای آن‌ها نیز درنظر می‌گیرد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *