شهرهای توریستی دنیا را بشناسید

تلفن: 984133339396+     |      ایمیل: info@asemanparvaz.com

en |

شرکت هواپیمایی کرندون

شرکت هواپیمایی کرندون

شرکت هواپیمایی کرندون، یکی‌از شرکت‌های پیشرو صنعت هوایی در قاره اروپا، در سال 2004 و با شعار امنیت، آسایش و رضایت مشتریان تاسیس شد. کرندون، ایرلاینی ترکیه‌ای به مرکزیت شهر آنتالیا است که بیشتر پروازهایش را در مسیر اروپا انجام می‌دهد.

 

در سال 2000، یلدیرای کارار(Yildiray Karaer) و آتیلای اوسلو(Atilay Uslu) گروه کرندون را به عنوان شرکت مجری تورهای مسافرتی تاسیس کردند. در آن زمان تورهای مستقیمی به مسیرهای یونان، مصر، بلغارستان، پرتقال، مراکش و مسیرهای مختلف ترکیه اجرا می‌شد و عملکرد موفق این شرکت سبب شد تا رضایت کامل مسافران به دست آید. درطول 15سال فعالیت، کرندون بارها توانست عنوان برترین مجری تور را در کشور ترکیه به دست آورد.

 

شرکت هواپیمایی کرندون 1

 

درسال 2004 مدیران این شرکت برای پاسخ به نیازهای مسافران، تصمیم به تاسیس خطوط هوایی کرندون گرفتند و ایرلاین کرندون را تاسیس نمودند. در آوریل 2005 پروازهای این شرکت با دو هواپیمای بوئینگ 300-737 آغاز شد. در سال 2005 بیش‌از 220هزار مسافر از طریق هواپیمایی کرندون سفر نمودند.

 

درسال 2010 هواپیمایی کرندون، دو فروند بوئینگ 800-737 به ناوگان خود افزود و شمار هواپیماهای خود را به 7رسانید. در پایان سال، کرندون رکورد جابجایی بیش‌از 930هزار مسافر را ثبت کرد.

 

Corendon airlines 2

 

در آوریل سال 2011، هواپیمایی کرندون دومین شرکت خود را در کشور هلند و تحت مجوز کرندون تاسیس نمود. هدف از تاسیس این شرکت در هلند این بود که هواپیمایی کرندون اجازه پرواز از کشور هلند به مقصدهای خارج از ترکیه نداشت. هواپیمایی هلندی کرندون یکی‌از شاخه‌های کرندون است که دفتر مرکزی آن در فرودگاه شیپول آمستردام قرار دارد و درحال سرویس دهی به مقصدهای متعدد اروپایی است.

 

درسال 2014 هواپیمایی کرندون به عضویت انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی IATA درآمد و بعدها گواهینامه عملیات حسابرسی ایمنی IOSA را نیز به دست آورد. کرندون نخستین شرکت ترکیه‌ای است که توانست تمامی گواهی‌های هواپیمایی را به دست بیاورد. از دیگر مجوزها و گواهینامه‌های خطوط هوایی کرندون می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

-ISO 9001:2008 گواهی مدیریت سیستم

-ISO 10002:2004 گواهی رضایت مشتریان

-IOSA IATA گواهی عملیاتی حسابرسی ایمنی

-ISO 14001 گواهینامه مدیریت محیط زیست

 

گفتنی است خطوط هوایی کرندون یکی‌از شرکت های هواپیمایی موفق و پیشرو در  قاره اروپا است و تاکنون موفق به کسب جوایز متعددی از جشنواره‌ها و مراسمات مختلف شده است. آسمان پرواز ایرانیان نمایندگی انحصاری کرندون در ایران است و 4مسیر پروازی مابین شهرهای تبریز-آنتالیا، تهران-استانبول، تهران-آنتالیا و تهران-بدروم برقرار کرده است.

 

برای مشاهده تورهای لحظه آخری و اطلاع از پروازهای هواپیمای کرندون، کانال تلگرام آسمان پرواز را به شما پیشنهاد می کنیم.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *