شهرهای توریستی دنیا را بشناسید

تلفن: 984133339396+     |      ایمیل: info@asemanparvaz.com

en |

شرکت هواپیمایی کرندون

جشن 12سالگی شرکت هواپیمایی کرندون

شرکت هواپیمایی کرندون در سال 2005 و به عنوان بخشی‌از گروه کرندون، یکی‌از بزرگ‌ترین گروه‌های سفر و توریسم در ترکیه شروع به کار کرد. امسال و در سال 2016 این شرکت هواپیمایی 12امین سال فعالیتش را به همراه کارکنانش جشن گرفت.

 

هواپیمایی کرندون در کشورهای هلند، بلژیک، آلمان و برخی از کشورهای منطقه اسکاندیناوی با همکاری با ترکیه مشغول فعالیت است و نقش مهمی در رونق صنعت توریسم کشور ترکیه برعهده دارد. در این جشن که در دفتر مرکزی شرکت در شهر آنتالیا برگزار شد، مدیران ارشد کرندون بیان داشتند، شرکت بین‌المللی کرندون مفتخر است که سالانه بیش‌از 2.5میلیون گردشگر را جابجا می‌کند.

 

شرکت هواپیمایی کرندون 2

 

یلدیرای کارار، مدیرکل و یکی‌از بنیان‌گذاران شرکت هواپیمایی کرندون در سخنرانی خود خاطرنشان کرد:” نخستین پرواز این شرکت 12سال قبل و در تاریخ دوازدهم آوریل 2005 از فرودگاه سابیحا گوکچن به مقصد آمستردام برقرار شد. در این پرواز که با هواپیمای بوئینگ 300-737 136مسافر و 6خدمه پروازی این فرودگاه را به مقصد آمستردام ترک کردند. امروز ما مفتخریم که سالانه بیش‌از 2.5میلیون گردشگر را سالانه جابجا می‌کنیم و بیش‌از 90درصد پروازهای‌مان پیش‌از پرواز رزرو می‌شوند. امروز به 170 فرودگاه در 41کشور پرواز داریم و درتلاشیم تا مسیرهای پروازی را به کشورهای دیگر برقرار کنیم و هواپیمایی کرندون را به عنوان برندی بین‌المللی بشناسانیم. در پایان از تمامی کسانی که در طول این 11سال درکنار این مجموعه بودند و هواپیمایی کرندون را به جایگاه کنونی خود رسانده‌اند، تشکر می‌کنم و امیدواریم در دوازدهمین سال فعالیت این شرکت، موفقیت‌های بیش‌از پیش را تجربه نماییم.

 

شرکت هواپیمایی کرندون 1

 

لازم به ذکر است آسمان پرواز ایرانیان نماینده انحصاری شرکت هواپیمایی کرندون در ایران است و از مسیرهای مختلف، پروازهایی را به مقصد کشور ترکیه دایر کرده است. برای اطلاع از پروازهای مستقیم و چارتری کرندون به مقصدهای مختلف در کانال تلگرام آسمان پرواز ایرانیان عضو شوید.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *