شهرهای توریستی دنیا را بشناسید

تلفن: 984133339396+     |      ایمیل: info@asemanparvaz.com

en |

خطوط هوایی کرندون

خطوط هوایی کرندون درمیان برترین‌های ترکیه

خطوط هوایی کورندن برای پنجمین سال درمیان 500شرکت برتر کشور ترکیه قرار گرفت.

 

نشریه Fortune 500 Turkiye هرساله لیستی از برترین شرکت‌های کشور ترکیه را منتشر می‌کند که در سال میلادی عملکرد موفقی داشته‌اند و به سوددهی بالایی رسیده‌اند. امسال نیز خطوط هوایی کرندون توانست جایگاه 231 بهترین شرکت‌های ترکیه‌‌ای را از به خود اختصاص دهد.

 

فروش خالص، سود و زیان کلی پس‌از محاسبه مالیات، دارایی‌های کلی و ارزش سهام از عوامل اصلی در رتبه بندی این نشریه هستند و خطوط هوایی کرندون توانست با عملکردی بسیار مناسب توانست برای نخستین بار در میان 250 شرکت برتر ترکیه قرار بگیرد.

 

خطوط هوایی کرندون 1

 

اولجای تورکر، معاون مدیرکل شرکت کورندن در مصاحبه‌ای بیان داشت: قرار گرفتن در میان شرکت‌های برتر یکی‌از معتبرترین نشریات اقتصادی جهان، افتخاری دیگری است که سبب شد تا ما دوباره احساس غرور نماییم. این شرکت در سال 2005 تاسیس شد و به لطف سیاست‌های رشد و پیشرفت پایدار اکنون در میان شرکت‌های برتر قاره اروپا قرار گرفته است. با وجود مشکلات اقتصادی در سراسر جهان و مشکلاتی که در سال اخیر، ترکیه با آن روبه رو شده است، شرکت در تلاش است تا فعالیت‌های خود را در خارج از ترکیه افزایش داده و وارد بازارهای دیگر کشورها نیز شود. ما در تلاشیم تا این موفقیت‌ها در تمامی زمینه‌ها گسترش یابند و به اهدافی که مدنظرمان است، دست یابیم.

 

کیفیت خدمات و نوآوری‌هایی که شرکت کرندون در صنعت هوایی داشته، جایگاه این شرکت را درمیان شرکت‌های پیشرو قاره اروپا تثبیت کرده است. با توجه به اعتباری که کرندون توانست در سال 2012 کسب نماید، این شرکت در سال‌های اخیر همواره از سوی نشریه معتبر Fortune در میان برترین شرکت‌های کشور ترکیه قرار می‌گیرد.

 

برای مشاهده مطالب جذاب گردشگری و اطلاع از تورهای لحظه آخری، کانال تلگرام آسمان پرواز را دنبال کنید.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *