شهرهای توریستی دنیا را بشناسید

تلفن: 984133339396+     |      ایمیل: info@asemanparvaz.com

en |

خطوط هوایی کرندون

خطوط هوایی کرندون بار دیگر درمیان برترین‌ها

خطوط هوایی کرندون برای ششمین سال توانست درمیان 500شرکت خصوصی برتر Capital قرار بگیرد.

نشریه کاپیتال که از سال 1991 فعالیت خود را آغاز نموده، هرساله به معرفی 500 شرکت برتر خصوصی کشور ترکیه می‌پردازد و براساس گردش مالی سالانه برترین شرکت‌های ترکیه را اعلام می‌کند. خطوط هوایی کرندون که در سال گذشته میلادی در جایگاه 335 قرار داشت، امسال و پس از عملکرد موفق سالیانه‌ش توانست در میان 500 شرکت برتر کشور ترکیه، در جایگاه 302 قرار بگیرد. هم‌چنین براساس گزارش این نشریه، خطوط هوایی کرندون در جایگاه پنجم برترین خطوط هوایی این کشور ایستاد.

 

خطوط هوایی کرندون

 

شرکت کرندون از سال 2005 پروازهای مستقیم خود را در مسیر ترکیه اروپا سازماندهی کرده و پس از گذشت حدود یک دهه، تبدیل به یکی از شرکت‌های پیشرو در حمل و نقل هوایی بین‌المللی شده است. قرار گرفتن در میان 500 شرکت برتر نشریه کاپیتال دلیل واضح و مشخصی بر موفقیت روز افزون این خطوط هوایی دارد.

 

مدیر مالی خطوط هوایی کرندون، Olcay Turker در مصاحبه‌ای بیان داشت: “از روزی که اقدام به تاسیس این شرکت نمودیم، شاهد پیشرفت روزافزون و موفقیت‌های پیاپی بودیم و قرار گرفتن درمیان شرکت های برتر و کسب جوایز مختلف سبب بالارفتن انگیزه ما می‌شود.با داشتن 600 کارمند و گردش مالی 688میلیون لیره در سال جاری میلادی، خطوط هوایی کرندون با 33 پله صعود نسبت به سال قبل در لیست کاپیتال 500 قرار گرفته است. باوجود اینکه در سال 2016 فصل سفر نسبتا سختی را پیش رو داشتیم، اما باز امیدوار هستیم در سال آینده جایگاه بهتری نسبت به امسال داشته باشیم.

 

پروازهای شرکت هواپیمایی کرندون از سال 2005 آغاز شد و از سال 2011 این شرکت همواره در لیست نشریات معتبر Fortune و Capital حضور داشته است. در آخرین شماره نشریه Fortune که ماه گذشته میلادی منتشر شد، کرندون با 16 پله صعود در جایگاه 231 قرار گرفت.

 

برای مشاهده نرخ تور لحظه آخری به صورت روزانه، کانال تلگرام آسمان پرواز را دنبال کنید.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *