شهرهای توریستی دنیا را بشناسید

تلفن: 984133339396+     |      ایمیل: info@asemanparvaz.com

en |

هولدینگ آسمان پرواز ایرانیان

دفتر مرکزی

دفتر مرکزی آسمان پرواز ایرانیان با مساحتی بالغ بر 600 متر مربع در 3 طبقه وظیفه‌ی مدیریت و سازمان دهی تمامی واحدهای و شرکت‌های زیرمجموعه را عهده دار است.

آسمان پرواز

شرکت آسمان پرواز ایرانیان از سال 1388 ارائه خدمات در زمینه مسافرت هوایی و جهانگردی را با کادری آزموده و مجرب به صورت رسمی آغاز کرد.

آسمان گشت

شرکت آسمان گشت ایرانیان به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه‌ی آسمان پرواز ایرانیان در سال 1391 در مرکز خرید لاله پارک تبریز افتتاح شد. دسترسی آسان و سریع از اقصی نقاط شهر یکی از اصلی ترین دلایل تاسیس آسمان گشت ایرانیان می باشد.

شرکت آسمان پرواز ایرانیان

شرکت آسمان پرواز ایرانیان با بهره گیری از امکانات گسترده و منابع انسانی کارآزموده ، یکی از موسسات پیشرو در زمینه صنعت هواپیمایی و خدمات وابسته در سطح داخلی و بین المللی می باشد. این شرکت در سال 1388 تاسیس شده و موسسان آن تجربه و سابقه بیش از 30 سال فعالیت در زمینه صنعت خدمات هواپیمایی و گردشگری را دارند.

هم اکنون شرکت آسمان پرواز ایرانیان نماینده انحصاری هواپیمایی کرندن ترکیه در ایران و نماینده فروش سایر خطوط هواپیمایی معتبر دنیا و همچنین خطوط هواپیمایی ایران مانند ایران ایر ، ماهان ، آتا و …. می باشد.

در سال 1390 در پی برگزاری تور های موفق و کسب بالاترین رضایتمندی مشتریان، این شرکت موفق به اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت گردید.

فرم ارسال نظرات